...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 2 Hostí.
Archív článkov

Archive for Máj, 2010

Semmering 05/2010

image73 Za krásneho slnečného počasia, sme v dňoch 27. až 30. mája preliezli zopár ciest v Rakúskom Semmeringu. Je to tvrdá skalkárska oblasť, čo vyhovovalo fsetkým zúčastneným borcom a je určite zjavné z priloženej bohatej fotogalérie.

Úšastníci zájezdu, Ing. Paviel Višnovský alias starosta, Šarma, Janka, Honza málem králem a ja.

Čo dodať…, kua dajte mi dovolenku chcem ísť späť!

Pozrieť celý príspevok »

Livka vs. Tatranka (Bodoň – 23.5. 2010)

img_0082

Pozrieť celý príspevok »

Turniská 23.5.2010

turniska69 Dnes sa mi už nechce písať, ale musím oceniť odhodlanosť a túžbu Laury s Matúšom liezť. To isté  si určite myslí  aj Starosta.

Rosťo

Pozrieť celý príspevok »

Sokolie skaly Maďarsko 8.5.2010

Pozrieť celý príspevok »

Čierna skala 15.5.2010

Od Prešova vzdialená asi 30 km, smerom na Branisko z diaľnice na Široké, Víťaz a Kľuknavu. Za Víťazom 1 km od píly necháte auto pri ceste a cez potok ku skale ktorú takmer nevidieť. Prvý dojem zo skaly: je ozaj čierna, previs nevyzerá ako v skutočnosti je, čo bolo pre mňa zdanlivo zospodu lahšie v ceste sa rozplynulo a realita kruto postihla moje svalstvo. Avšak podarilo sa mi vytiahnúť po nacvičení Schody a na TR som dal Dardu, Lišajník OS. Na Baletke som ťažko vybojoval prvé štyri presá a DOSŤ, bandasky až za ušami. Haľki mi neprezradil obtiažnosť :)))! Keďže Haľki dá všetko, skúšal som na udicu, ale ani som si „neprdol“, na čo Julka hovorí že to je dobre. Julka tiež bojovala a ukázalo sa to na druhý deň svalovicou. Pri spomienke na štvrtok (vtedy som tam bol prvý krát) som sa naštartoval do záchvatov smiechu a čosi mi to pripomenulo… Už dávno mi je jasné že lezenie s Haľkim je zárukou nezabudnuteľných zážitkov, ale až teraz mi dochádza podstata, keďže som ešte v plienkach. Kto si chce ozaj preveriť svoju kondíciu neváhajte a šup ho na Čiernu skalu :))).
Rosťo.

Pozrieť celý príspevok »

Základny kurz lezenia na skalkách

Tak predsa sa začal 14.5.10 pod vedením Marcela . Tentokrát v prevahe ženského obsadenia. Po nutnej piatkovej teórii hrrr sa na skaly Dreveníka…..

Pozrieť celý príspevok »