...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 5 Hostí.
Archív článkov

Archive for Február, 2011

Žiarska dolina 26.2.2011 – Smutné a Žiarske sedlo

img_1015V sobotu sme si zazhybovali na ľadoch, tak trocha zmeny – huráaa na lyže. Cieľ – Žiarska dolina a potom sa uvidí. Osádka v zložení Marcel, Rapo, Ja a Judy teda vyrážame za priam jarného počasia do doliny. Super počasie, teplo tak na tielko. Za Žiarskou chatou sa Judy vracia naspäť-lyžovačka medzi kosovkou a kameňmi ju odrádza od ďalšieho postupu. Rapo sa rozhoduje ísť radšej do Žiarskeho sedla – pri stúpani ho sklamali úzke pásy. Ja s Marcelom pokračujeme smerom na Hrubú kopu, kde chcem stiahnuť Marcela do sedla medzi Hrubú kopu a kopami/viď. foto/, ale Marcelovi sa sklon svahu veľmi nepáčil, tak volíme  Smutné sedlo – hore odmek, v tieni trdo a v kosovke na jednej lyži medzi koreňami s ktorými si Marcel stihol aj potykať – ale supeeeeer. Krásny deň za nami, len škoda, že sa nám sneh strácal pred očami….

Pozrieť celý príspevok »

Deň Mladých Horolezcov

img_0751Už druhý rok v spolupráci CAP & OZ SAPIO sa podarilo pripraviť zaujímavý deň pre deti z obcí regiónu Čierna hora.
Počet detí stúpa tento rok 16ks :)
Pozrieť celý príspevok »

Šikľava skala 26.2.2011

img_0961Sobota pred obedom -  Marcel, Janka a Ja vyrážame si troch zašantiť na ľad už vyskúšaný Haľkom a Rasťom. Neskôr sa pri našom odchode pripája lezenia chtivý Chemik s Julkou. Veľmi pekné, ale miestami veľmi silové….

Pozrieť celý príspevok »

Ľady v SR vo VS ;-) – 20.2.2011

Zimná záhradka
V nedeľu ráno sme spolu s Julkou a Trénerom vyrazili do nemenovanej oblasti a nemenovanej doliny :). Peťo Haľko s Višňom a svojimi polovičkami mali pred nami menší náskok, tak asi pol hodinky. My sme si dali ešte menšiu obchádzku cez Spisškú, keďže Marcel navigoval.
Pozrieť celý príspevok »

Bielovodská dolina, Pustá stráž

5. februára ranno 3:30hod výrážame s Marcelom z Lysej Poľany smer Bielovodská, Pustá stráž. Pod lyžami pekne vrzgá sneh a tesne pod Pozrieť celý príspevok »

Šikľavá skala 13.2.2011

Zábavka na celý deň aj po obede….neďaleko Markušoviec na Spiši.

Pozrieť celý príspevok »