...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 4 Hostí.
Archív článkov

Archive for Október, 2021

Nákup strešnej krytiny na rekonštrukciu strechy

Ako už mnohí viete, jedným z našich najhorúcejších problémov je stará azbestová strecha na našom klube. Odhliadnuc od toho, že azbestové materiály sú zdraviu škodlivé, naša strecha má už svoje roky a začína sa to aj prejavovať. Na niektorých miestach je popraskaná a je len otázkou času kedy začne zatekať. Preto sme sa rozhodli, že je načase s tým niečo robiť a nečakať kým nám tento problém padne na hlavu. Ak by strecha začala zatekať, znamenalo by to určite niekoľko násobne väčšiu investíciu do opravy krovu, zateplenia a bouldrovky ktorá sa nachádza priamo pod strechou.

V rámci projektu “Rekonštrukcia strechy horolezeckého klubu”, ktorý bol podporený z rozpočtu PSK sumou 1000 EUR, sa nám podarilo nakúpiť plechy na zakrytie strechy. Tie budú zatiaľ uložené na dvore klubu. V budúcom roku plánujeme zlikvidovať starú azbestovú krytinu a nahradiť ju novou plechovou.

Chcel by som poďakovať nášmu členovi Igorovi Puhallovi a poslancovi PSK za Prešov Ing. Stanislavovi Kahancovi za ich pomoc pri získavaní tejto podpory od PSK.

Projekt: Rekonštrukcia strechy horolezeckého klubu (1049/2021/OPR)
Projekt podporený z rozpočtu PSK

Pozrieť celý príspevok »

Posledný zlaňák 22.-24.10.2021

Vážení lezci, lezkyne, lezčata a i vy nelezci.

Letná lezecká sezóna nie a nie skončiť. Niežeby nám to nejako veľmi vadilo, ale patrilo by sa už začať brúsiť mačky a cepíny a voskovať sklznice.
Tento rok sa pokúsime to leto ukončiť cez víkend 22.-24.10. na našich domovských Zamutovských skalách.
Vítaní ste samozrejme všetci, aj zopár nelezcov čo vedia variť a hrať na niečom. Prineste si hlavne dobrú náladu, nejaké tie hudobné nástroje (lyžičky, deravé harčky a pod.), spacáky, a ak chcete liezť tak samozrejme lezecký vercajk.
Bližšie info vo štvrtok v klube, mailom na vybor@cappo.sk, telefónom, poštovým holubom, dymovými signálmi a podobne.

Váš ústredný výbor C.A.P.

Zopár spomeinok na dlhé zimné večery:
2017 – Zamutov: http://www.cappo.sk/cp/?p=7028
2011 – Turniská: http://www.cappo.sk/cp/?p=3259&album=155&gallery=175
2007 – Zamutov: http://www.cappo.sk/cp/?p=103
2006 – Abry: http://www.cappo.sk/cp/?p=71