...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 5 Hostí.
Archív článkov

Archive for September, 2010

Galéria Ostrvy – Pavlín-Kráčalík 24.9.2010

A opäť na Ostrve. Tento krát sme si s Julkou dali Pavlín-Kráčalík (V,AO,RP:5+/6). Pekná pohodovka v nádhernom  počasí. Julka  prvý  krát v Tatrách vytiahla poslednú dĺžku cesty a veľmi pekne!  Zlanili sme cez Správny čas (viď. schéma), čo bolo pre Julku celkom „uau“ vzdušné, hlavne v hornej časti.

Hore zdar a Svetu mier ! (pre Emila a Jožka)

Rosto
Pozrieť celý príspevok »

Paklenica 2010

A predsa sa podarilo vycestovať do Paklenice. Spoločne s Marcelom a Chemikom sme prežili pár krásnych lezeckých dní od 15.9 – 18.9 v Paklenici. Ja a Marcel sme venovali pozornosť dlhším cestám a Chemik aj kamarátkam, ktoré boli z Košíc, ale aj z Prešova. Podarilo sa nám pri náročných dňoch za dobrého počasia vyliezť v 200m stene Debeli kuk -a cestu Senza Pieta obtiažnosti 6b+   a cca 100m cestu Faulenzer tiež za 6b+ /kde sa Marcelovi darilo/ ale aj ďalšie….

Pozrieť celý príspevok »

HVAR 08.10

Super, že sa dajú pridávať články, tak len v rýchlosti. U Mira na Hvare je fajn a kto tam nebol môže ľutovať. Je pravdou, že cez leto je horúco, ale dá sa aj poliezť. Jednak z mora ale aj z pevniny, kde je cca 130 ciest. Krásna príroda a pohoda pri lezení kajakovaní, plávaní. Mne sa podarilo počas dovolenky preliezť pár ciest – foto nižšie.

Pozrieť celý príspevok »