...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 3 Hostí.
Archív článkov

Archive for Jún, 2012

Kút v platni

Krásne počasie, parádne špárove lezenie a prázdna dolina čo viac sme si mohli priať…
Pozrieť celý príspevok »

Široká veža 20.6.2012

Pohodový začiatok sezóny vo VT. Ja s Tomášom sme liezli na Širokú vežu Motyku, Marcel s Pačim na Streleckú vežu Kút v platni od Pálenička, vraj bol zaujímavý aj dosť ťažký, dole mokrý, ale Marcel nepozná prekážky, tak kľúčovú dĺžku dal pekne čisto, bez najmenšieho zaváhania “vivat predseda” Prvá dĺžka v Motykovi bola pre množstvo snehu o polovicu kratšia, Z Baranieho sedla boli čerstvé lyžiarské stopy k plesám, veĺké snehové polia sme pri zostupe Streleckou kotlinou nevyužívali len my, ale aj tohoročné kamzíčie mláďatka. Druhú cestu sme už neliezli, lebo sa nám nechcelo, len tak sme sa poflakovali.
Rst.

Pozrieť celý príspevok »

Cyklo Pieniny Jun 2012

Cez víkend sme vyrazili na Pieniny jazdiť po kopcoch na bikoch, obzerať miestne devy, piť miestne pivo a skákať do Dunajca na “Dementa”. Super výlet, super partia, super víkend, kiež by takých víkendov bolo ešte veľa. Hlavná pochvola patrí “Sponzorovi” Lukášovi za odhodlanie zorganizovať tento cyklo-trip.

Šaniho FOTO : http://alexi.rajce.idnes.cz/2012.06.15-17_Pieniny_cyklo/#037.jpg

Harmanecká jaskyňa 2.-3.jún 2012

Dva dni dobrého lezenia a oddychu… Šesť kusy jak bambusy a volf, to sa ti taký pes a Sančo to sa ti tiež pes ale taký menší. Pozrieť celý príspevok »