...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 2 Hostí.
Archív článkov

Author Archive

Resumé zimnej sezóny.

Tohtoročnú zimnú sezónu by som hodnotil ako priemernú. Pozrieť celý príspevok »

Drahokamy vo Velickej doline.

Prvý októbrový víkend som v spoločnosti Riša, Maja a Rišovho tatka Mira strávil 2 krásne, pohodové slnečné dni pod Opálovou stenou a Opálovou vežou. Pozrieť celý príspevok »

Bonjour Chamonix alebo púť do Mekky.

Už minulý rok som koketoval s myšlienkou navštíviť toto kúzelné miesto no povinnosti dostali prednosť. Pozrieť celý príspevok »

Rýchlovečka na Volovke

Boli časy, keď sme si pod Volovku vodili na bivaky frajerky.  To boli časy… Keď sa však z frajerky spod Volovky stane manželka a k tomu Vám porodí dvoch krásnych synov už na tie bivaky nejako neostáva čas a človek je rád aj za jednodňovú rýchlovečku hoc „len“ s kamarátmi. Pozrieť celý príspevok »

Štyri dni v Ráji.

Už dlhšie som rozmýšľal po zime vyraziť niekam za slnkom na skaly. V pláne boli rôzne južanské destinácie blízko mora, hľadanie vhodného termínu či spolulezcov. Ako to zvyčajne býva, život to zvykne zariadiť po svojom. Pozrieť celý príspevok »

Návrat do Komína návratov

Po novoročnom neuskutočnenom pokuse preliezť túto legendárnu cestu sme sa neplánovali len tak vzdať a vyčkávali na príležitosť vrátiť sa. Pozrieť celý príspevok »