...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 3 Hostí.
Archív článkov

Archive for August, 2010

Presun dokončený!

Bol to síce ťažký “pôrod”, ale podaril sa. Stránka bola presunutá na hosting Condornetu. Všetky otázky a postrehy smerujte na Trénera.

- problém č.1: nie je možné vytvárať nové galérie – pracuje sa na tom

“Rafačka” na Ošarpancoch.

cimgo0048 Ani  som poriadne nestihol vybaliť veci z predošlého lezenia na Brnčalke Pozrieť celý príspevok »

Zmena Webhostingu !

V dňoch 28-29.8.2010 (víkend), bude prebiehať zmena webhostingu z testovacieho na hosting condornetu, s tohto dôvodu bude stránka www.cappo.sk nedostupná.

za pochopenie ďakujeme.


Správny čas 23.8.2010 – Galéria Ostrvy

Názov “Správny čas” nesie nová športová cesta v Galérii Ostrvy, ktorú 23.8. 2010 ukončil Peťo Haľko štvrtou dĺžkou. Cesta je odistená postupovými nitmi, na štandoch sú reťaze. Posledná 5 dľžka sa bude ešte dorábať. Pozrieť celý príspevok »

Weberovka alebo ako sa plnia sny.

cimg0406 Každý človek má sny a túžby. Záleží už len na ňom, od jeho záujmov o aké túžby a sny ide. Pozrieť celý príspevok »

Ostrva-Galéria- Dieška-Halás-Marek 12.8.2010

Ideálne počasie na lezenie v Ostrve -  teplo žiadna výhliadka na dážď. Slnko začalo svietiť do steny až okolo 13:00-14:00, takže výpek sa nekonal. Peťo začal robiť novú cestu, urobil prvé dve dĺžky, v tretej sú zatiaľ skoby. Ukončenie cesty by mohlo byť  august-september. Bude to teda ťažké lezenie, vyskúšal som prvú dĺžku aj s vŕtačkou, dala zabrať (6+,7-), ostatné dĺžky budú vyššej obtiažnosti.  V Dieškovi  som si  užil parádne lezenie, dosť som sa vytrápil hlavne v kúte. Pôvodne som kút ťahať nechcel, ale Peťo mi dal do hlavy chrobáka len tak a ako to už chodí okamžite mi zožral mozog a už som ťahal a veruže vytiahol. Vyskúšal som, ako sa sedí vo friende  – podržal  kámoš :). Lezenie s Haľkim je pre mňa zárukou  smiechu ešte niekoľko dní po…, no pri lezení mi veľakrát do smiechu nie je. Mám ďalšiu čiarku z V.T. a veľkú skúsenosť, dokonca som bol aj pri zrode novej cesty. Je to proste v…

Hore zdar !  Rosťo

Pozrieť celý príspevok »