...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 3 Hostí.
Archív článkov

Archive for Január, 2024

Výročná schôdza vo štvrtok 7.3.2024


Ahojte,

zdravím členov a priateľov klubu a srdečne Vás všetkých pozývam na výročnú schôdzu vo štvrtok dňa 7.3.2024 o 19:00 do nášho klubu. Príďte si vypočuť ako sa nám v minulom roku darilo a čo plánujeme do budúcna.
Tohtoročná výročka bude volebná, takže sa všetci tešíme na hojnú účasť minimálne 99,9% členskej základne.
Máme pre Vás pripravený kultúrny program v podobe talk-show v ktorej sa Vám predstavia a zabávať Vás budú piati členovia zoskupenia Výborný Výbor.
Zároveň chcem poprosiť všetkých aktívnych lezcov, skialpinistov a iných športovcov aby ste svoje minuloročné športové výkony a účasti na súťažiach s prípadným umiestnením poslali mailom na adresu výbor@cappo.sk najneskôr do 5.3. (ideálne čím skôr).

Kinoutorok: Fajsi – Patagónia

Pozývame Vás všetkých na ďalšie premietanie, ktoré sa uskutoční 6. februára o 19:00.
Tento krát si môžte prísť pozrieť a vypočuť skúseného cestovateľa a nášho dlhoročného sympatizanta a premietača – Fajsiho.

Príde sa s vami podeliť o svoje minuloročné zážitky z Patagónie.

Premietanie: RHM – Summer Briancon a cesta Slezskem

Tento krát už bude kino-utorok naozaj v utorok 30. januára o 19:00.
Prídu nám premietnuť dve členky našeho klubu, Monika Majáková a Julka Madziková, svoje minuloročné zážitky z letného medzinárodného ženského zrazu vo francúzskom Briancon (RHM) a potulky Slezskem.

Ďalší kinoutorok netradične v piatok 26.1.2024

Ďalšie premietanie sa bude konať netradične až v piatok 26.1.2024 v netradičnom čase 18:00.

Navštívia nás hneď traja dobrodruhovia – Michal Hajduk, Jaro Hnatko a Ľubomír Varga. Porozprávajú nám o svojej expedícii v Nepále a o prvovýstupe na Mera Peak.

Kinoutorky začínajú 16.1. o 19:00 – Stanislav Pavelek: Trofeo Mezzalama

Ahojte priatelia,

aj tohto roku pokračujeme v našej tradícii dlhých zimných večerov pri pivku, čaji a spomienkach na čerstvé alebo aj dávne dobrodružstvá.

Srdečne vás pozývame budúci utorok 16.1.2024 o 19:00 na prvé tohtoročné premietanie.

Stano nám premietne svoje minuloročné zážitky z jedného z najstarších a zároveň najnáročnejších skialpových pretekov – talianského Trofeo Mezzalama.

“Trofeo Mezzalama, asi najťažší, ale zároveň aj najkrajší podnik, akého som sa doteraz zúčastnil. Ťažké, technické výstupy a zjazdy na lane v trojici vo výške nad 4000mnm dávajú tomuto podujatiu prívlastok ten pravý skialpinizmus.
Trofeo Mezzalama je niečo, čo trvá dosť dlho, takže na to tak skoro nezabudneš.”