...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 3 Hostí.
Archív článkov

Author Archive

Dôležitý odkaz od Mikuláša – prečítať svojim deťom (alebo rodičom ak ešte nemáte deti)

Ahojte deti,

Táááákže ako každý rok aj tento sa chystám na návštevu do nášho klubu. Čakajte ma v sobotu 9. decembra o 17:00 a ako vždy neprídem s prázdnymi rukami.

Ak chcete prísť, tak povedzte svojim rodičom aby do pondelka 3.decembra nahlásili na mojej e-mailovej adrese: mikulas@cappo.sk alebo našej Tonke počet detí a prispeli 8 eur za každého (10 eur pre deti nečlenov klubu). Moji priatelia Aniel a Čert si pre všetkých ktorí boli celý rok poslušní pripravili balíčky plné dobrôt.
Už sa na Vás veľmi teším.

S pozdravom,
Váš Mikuláš (alias Santa Claus)

P.s.: Nezabudnite pripomenúť rodičom nech vás včas nahlásia aby som vedel koľko balíčkov si mám prichystať.

Brigáda na Branisku sobota 14.10.2023

V sobotu 14.10.2023 bude brigáda v novej lezeckej oblasti – Biela skala na Branisku.

Všetci, ktorí majú záujem a zdravé ruky sú vítaní. Prineste si nejaké náradie na upravu terénu pod skalami – železné hrable, krompáče, motyky, prípadne na očistenie skaly – kefy, metličky a podobne.

Organizačné podrobnosti dohodneme vo štvrtok v klube.

Pre všetkých zúčastnených je pripravená odmena – možnosť zaliezť si v panenských cestách s odborným výkladom ich tvorcu a samozrejme aj skvelý pocit z dobre vykonanej práce.

Report z brigády na Branisku

V sobotu 19.8.2023 sa konala brigáda v novej lezeckej oblasti na Branisku – Biela skala. Zúčastnilo sa 8 členov klubu a urobilo sa kopec roboty.

Upravili sme nástupný terén v strednej časti skaly, kde vznikla pohodlná plošina. Začali sme tiež čistiť pravú časť skaly od napadanej hliny a náletových drevín, aby tam mohli vzniknúť nové cesty.

Kto ešte vládal po brigáde, ten si ešte vyskúšal nové cesty a cestou domov sme si dali ešte fajnovú zmrzku vo Fričovciach.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za dobrú robotu a tešíme sa na ďalšiu brigádu / lezenie na Bielej skale.

Letné ženské a detské SaunoBouldrové preteky

Milí a vážení členovia, priatelia a nepriatelia klubu!

Srdečne Vás pozývame na 0. (nultý) ročník Letných ženských a detských SaunoBouldrových pretekov v našom klube, ktoré sa budú konať v utorok 29.8.2023 od 14:00. Registrácia účastníčok začne hodinu pred štartom – 13:00.

Hodnotiť sa bude okrem športového výkonu aj plavky a plážové vybavenie (plavky, plavecké okuliare, lehátka, slnečníky, …).

Štartovné pre ženy od 15 rokov – 4 EURO, deti do 14 rokov 2 EURO.

Pripravené bude malé občerstvenie pre účastníčky a zaujímavé ceny.

Srdečne vítaní sú aj diváci, pre ktorých sa priebeh pretekov bude premietať na plátne v spoločenských priestoroch klubu.

S pozdravom,

Organizačný výbor pretekov.

Brigáda na Branisku

V sobotu 19.8.2023 bude brigáda v novej lezeckej oblasti – Biela skala na Branisku.

Všetci, ktorí majú záujem a zdravé ruky sú vítaní. Prineste si nejaké náradie na upravu terénu pod skalami – železné hrable, krompáče, motyky, prípadne na očistenie skaly – kefy, metličky a podobne.

Organizačné podrobnosti dohodneme vo štvrtok v klube.

Večerný výjazd na Dreveník s deťmi

V utorok 11.7.2023 sme si vyrazili zaliezť s deťmi na Dreveník v zložení Chemik, Ľubo, Monika, Jarka a 6 dievčat – Maša, Ľudka, Barča, Adel, Amy a Eliška.

Natiahli sme im 2 cesty v sektore Vstupná veža a jednu na Táborke. Všetky dievčatá liezli o dušu, horšie to bolo miestami pri spúšťaní dole. Ale verím, že keď budú poctivo trénovať, tak sa to zlepší.

Dievčatám sa lezenie páčilo a nevedia sa dočkať dalšieho výletu.

Pozrieť celý príspevok »