...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 3 Hostí.
Archív článkov

Archive for Júl, 2010

Velická dolina v znameni Weinczillera

img_0369 Velická stena svojou blízkosťou, jednoduchým zostupom a pevnou skalou poskytuje ideálnu možnosť  takzvanej jednodňovky v Tatrách. Pozrieť celý príspevok »

Kriššákové platne. Do tretice fšetko najlepšie? Fšetkého ale riadne!

16. júla asi po piatich rokoch sme sa tretí krát vrátili pod Gerlach doliezť Kriššákové platne. Bolo to pekné a tvrdé lezenie hlavne prvé dve dĺžky, hold Kŕiššák bol pán horolezec a reprezentant. Cesta v nákrese vedie po Dolnú Gerlachovskú Strážnicu. Odtiaľ sme pokračovali komínom a prevažne po hrebeni na Veľkú Gerlachovskú Strážnicu. Pozrieť celý príspevok »

Žabí kôň 2010

Krásne sobotnajšie ráno o 04:00 ráno sa traja Cappovia vybrali do Tatier zdolať Žabieho koňa. Bolo to hlavne moje prvé lezenie v Tatrách, za ktoré chcem poďakovať Ing. Starostovi a Marcelovi. Prvá skúsenosť s lezením v Tatrách zanechala vo mne neopísateľne krásne pocity…už viem prečo mi lezenie tak prirástlo k srdcu. Sedieť na vrchole štítu s pocitom že som dokázala niečo o čom som pred niekoľkymi mesiacmi ani netušila, že dokážem a vidieť všetku tu Tatranskú krásu…bol to zážitok na ktorý nikdy nezabudnem a ešte raz Vám zaň Ďakujem !

Janka.

Pozrieť celý príspevok »

JZ Javorový štít – Keleho pilier 17.7.2010

Javoráky Pekné lezeníčko v Javorákoch  Julka, Emil, Rosťo so všetkým čo k tomu patrí: horúco, zima, búrka, seknuté lano, prietrž mračien, vietor. Liezli sme ale v dobrom počasí aj zlaniť sme ešte stihli, sem tam zahrmelo, čo troška pošteklí …, ale dá sa to spracovať v kľude.

Pozrieť celý príspevok »

Velická stena 4.7.2010

Pekný deň pred nami  až na to vstávanie. Pôvodne sme  s Julkou chceli ísť do Javorákov na  Keleho pilier ktorý sme si naštudovali, ale nakoniec sme išli s Radom a Palom na Velickú stenu.

Pozrieť celý príspevok »