...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 6 Hostí.
Archív článkov

Archive for Jún, 2010

Volia veža – Štáflovka 27.6.2010

img_7750 Vytúžený slnečný deň po dlhotrvajúcich dažďoch nastal a mohli sme s Julkou zrealizovať náš prvý samostatný výstup vo Vysokých Tatrách. Po šťastnom absolvovaní ho venujeme našim lezeckým učiteľom  Višňovi, Marcelovi  a Haľkimu. Špeciálne Emilovi z Ružomberka.

Rosťo

Pozrieť celý príspevok »

Horúce dni v Tatrách

img_0260 Konečne po vytrvalých zrážkach a potopách na Slovensku hlásia tropické horúčavy a tak hor sa do hôr. Sediac si tak v Lievikovom kotle Pozrieť celý príspevok »

Zimné sústredenie C.A.P. 14.-17.1.2010

img_0116 Neskoro ale predsa sa mi konečne dostali fotky z lezenia počas sústredenia C.A.P. na Brnčalovej chate. Tí čo tam boli to vedia a tí čo neboli môžu ľutovať. Počasie vyšlo nad očakávanie a podmienky na lezenie v severných stenách boli fantastické. Večerný program bol obohatený prednáškami zo zdravovedy a o lavínach. Ďalší účastníci sústredenia môžu dopĺniť fotogalériu svojimi fotkami.

… to by bolo asi všetko, idem sa pobaliť a zistiť ako to   v Tatrách po zime vyzerá… Pozrieť celý príspevok »

Lačnov- náhrada lezenia cez upršane dni

Kedže front nám priniesol upršané počasie a mokrej skaly a ine humusi mam dosť z tatier rozhodli sme sa s Monikou pre krátky cyklovýlet na Bachureň. Po dopravení sa do Lačnova nás čakala trasa 20km dlha lesným terénom z návratom naspäť do Lačnova. Sú to prepojené turisticke žnačky. Prešli sme okruh Lačnov-Lačnovské sedlo-sedlo pod Magurov-sedlo pod Bachurňov-Bachureň-Javor-Dlhé diely-sedlo pod Marduňov-Renčišov-Buče-Lačnov. Sľubované polooblačno sa nekonalo takže zo sľubovaných výhľadov na okolie z výšky 1081m.n.m nič nebolo. Ináč pekna túra v krásnom prostredí s jedným miestom tlačenia bicykla  do kopca od Lačnovského sedla. Pozrieť celý príspevok »