...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 2 Hostí.
Archív článkov

Archive for Február, 2020

37.Transcavallo 2020

V dňoch 14.15.16. februára 2020 som sa spolu s ďalšími 7 chalanmi so Slovenska zúčastnil legendárnych skialpinistických pretekov Transcavallo. Išlo už o 37.ročník 3 dňových pretekov dvojíc v oblasti Alpago, provincia Belluno, kde sa aj napriek slabším snehovým podmienkam podarilo organizátorom pripraviť náročné trate s celkovou dĺžkou 40km/+ 4500 vm. ( O čo to bolo kratšie, o to to bolo rýchlejšie.)

Na štart sa postavilo cca 70 dvojíc z celého  sveta, kde nechýbali ani pretekári z TOP 10 na svete. Spomeniem aspoň talianov BOSCACCI-EYDALLIN (neskorší víťazi), rakúšania HERRMANN-HOFL, či francúzi GACHET- BON MARDION, no a samozrejme Squadra Slovakia “Mladé pušky” DANKO-FRAŇO, JAMBRICH-VOLNÁR a “Staré korytnačky” BUKOVINSKÝ- DŽUGAN a PAVČÍK- PAVELEK.
Pozrieť celý príspevok »

Ako poukázať 2(3)% z dane

Ahojte CAP-isti, priatelia aj nepriatelia klubu, občasní návštevníci a iní.

Termín podania daňového priznania už znova klope na dvere a my vás chceme znova poprosiť aby ste nenechali iba štát rozhodovať ako naloží s vašimi daňami.
Tento rok znova máte možnosť rozhodnúť vy, komu pošle štát odrobinky z peňazí ktoré musíte odviesť. Všetky dôležité informácie o tom ako nám poukázať 2(3)% z dane nájdete aj tu: www.dvepercenta.sk

Údaje potrebné na poukázanie 2(3)%:

Pozrieť celý príspevok »

Výročná schôdza C.A.P. a volebný guláš


Ahojte,

zdravím členov a priateľov klubu a srdečne Vás všetkých pozývam na výročnú schôdzu v piatok dňa 14.2.2020 o 19:00 do nášho klubu. Príďte si vypočuť ako sa nám v minulom roku darilo a čo plánujeme do budúcna.
Tohtoročná výročka bude volebná, takže sa všetci tešíme na hojnú účasť minimálne 99,9% členskej základne.
Máme pre Vás pripravený kultúrny program v podobe talk-show v ktorej sa Vám predstavia a zabávať vás budú piati členovia zoskupenia Výborný Výbor.
Keďže minulého roku vás prišlo na výročku štyri a pol tak sme si tento rok pre vás pripravili malý marketingový ťah - VOLEBNÝ GULÁŠ. Tak dúfam že nás nesklamete a prídete všetci.

Zároveň chcem poprosiť všetkých aktívnych lezcov, skialpinistov a iných športovcov aby ste svoje minuloročné športové výkony a účasti na súťažiach s prípadným umiestnením poslali mailom na adresu výbor@cappo.sk najneskôr do 13.2. (ideálne čím skôr).