...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 3 Hostí.
Archív článkov

Archive for December, 2012

Španielsko-Siurana 2012-diel.V

25. Decembra – Siuranella centre

Ráno pravidelný rituál, Radko venčí Erkana, mi spíme, Radko varí čaj a chysta raňajky, mi spíme, 9:30 keby som nebol hladný ešte furt spím, až neúprosné volanie divočiny (WC) ma donutí vstať. Po raňajkách ideme liezť. Niečo ľahšie na rozlezenie a Maestro cvaká 7c+, Radko je šťastný približuje sa k svojmu 8a. Ja som v druhom pokuse zapol 7a a čo nebýva u mňa zvykom vedľa ešte jedno 7a na OS. Cestou zo skaly pozorujeme maďarský úspešný prelez 8a. Večer ideme k buzerantovi na pivo a potešiť čitateľov stránky, fšetkých dvoch čo ma doma čakajú. Pozrieť celý príspevok »

CINEMA CAPPO Tuesday 2013

Utorkové premietania o 19:00 začíname !!!

15.1.2013 a to hneď peckou, kedy sa z pazúrov povinností vytrhne Miško Sabovčík a ukáže ešte teplie fotke z Great Trango Tower in Pakistan.

Program- kukni AKCIE !

Španielsko-Siurana 2012-diel.IV

20. Decembra – rest day

Spíme do 10:00, Radko nie, trpí insomniou a je to poctivý kynológ. Čekujeme letenky, dávame fotky na stránku. Poobede prechádzka s Erkanom k Ermite De Sant del Codolar, je to kostol resp. dom ako pútnické miesto, v ktorom žije stará bylinkárka, žena z iného sveta, toho lepšieho. Pozrieť celý príspevok »

Španielsko-Siurana 2012-diel.III

18. Decembra – Siuranella Centre

Kráčame nabudený pod skalu. V hlave si ešte zrovnávam kroky z môjho minuloročného nedokončeného „projektu“. 7a na rozlezenie, každý si potom nacvaká svoju cestu a ide sa na vec. Dopadlo to super, v prvom ostrom cvakám zlaňák. Pietro potvrdil svoj minulý prelez nového 7a. Pozrieť celý príspevok »

Španielsko-Siurana 2012-diel.II

15. Decembra – Margalef

Ó Margalef. Budíček skoro, bo cesta nie daleká, ale dlhá. Vyberáme slnečný sektor RACO DE LES ESPADELLES. Dnes to bolo na tričko a kraťasy. Zopár ľahkých ciest na rozlezenie, potom 7a a potom… potom sme si trochu vylámali zuby na ťažšom 7a. Odchádzame jak Nemci od Stalingradu.Smutno, velice smutno sme dopadli, my okresný, krajský a celoslovenský… Večer za hrniec ryže a kvalitný San Miguel -  to sa ti miestne pivo, chlapci čaj.

Pozrieť celý príspevok »

Španielsko-Siurana 2012-diel.I

9.-10. Decembra  -  Cesta, choroba, rozliezanie

Nemecké dialnice samé kolóny, Švajčiarsko snehová kalamita. Francúzskym upršaným vidiekom nás neochvejne vedie navigácia po najužších cestách aké som kedy videl. Španielsko nás privítalo slniečkom, ešte zdolať Pireneje a sme za vodou. Po 36 hodinách konečne doma – Cornudella de Monsant. Ubytko super, kúpelňa s teplou vodou, kuchyňa, dve izby, balkón, chyžná v minisukni, sex, drogy a rock&roll … Ako hovorí Radko Nás zadaných oficiálne už cudzie ženy nezaujímajú.

Pozrieť celý príspevok »