...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 1 Hosť.
Archív článkov

Archive for Jún, 2013

Opekačka v Arcu.

V piatok 15.-teho večer sme s Kvetoslavom prekvapivo zase len vo dvojici (KleKve climbing duo) vyrazili smerom Arco. Pozrieť celý príspevok »

Hoch im Norden,lezecká oblasť ITH

Tak, konečne si vychutnávam lezenie na skalách a pohyb vo vertikálnej dimenzii. To vychutnávanie skaly sa odohráva v oblasti ITH asi 50km južne od Hannover-u. Sme tu s Monikou už sice po piatykrát, ale dnes je to o niečom inom lebo sme vystrojený 520 stranovým sprievodcom  s tisíckami ciest. Pozrieť celý príspevok »

Biela Dolinka a Jelenec

su dve oblasti na Liptove kam sme si odskočoli cez víkend.
Ja vyskúšať posteľ v aute, k čomu nedošlo bo Rosťo vybavil super ubytko na chatke pod Vlkolincom za čo mu šeci večerný grilujúci stravníci ďakujeme.

Dievčence  okúsiť tvrdosť  Liptovských skál, Munila …, tomu je  jedno kde to ušúľa a Radko hľadať cestu k svojmu 8a.

Cesty sme nekrokovali, ale snažili sme sa liezť systémom OS v cudzom prostredí na cudzom matroši.

A Rosťo nám predviedol ako sa skáče v ceste na “pupkáča”.

Na koniec prikladám odkaz na fotky podľa ktorých je jednoznačne jasné, že v našom klube lezú už len Radko a Valentína “Tereškovová” !

http://trener35.rajce.idnes.cz/2013_06_BielaDolinka_Jelenec

Finale Ligure 05/2013

Po nezdarenom pláne na Veľkú Noc sme sa vybrali do Finale v silnej údernej zostave Valter+Janka, Dano Sokol Andrada a ja. Na miesto činu sa vraciam po 6 rokoch a spomínam ako som bojoval v 6a-čkach. 6 rokov ubehlo ako voda a stupnica sa trochu pritvrdila. Cesty v ktorých sme voľakedy bojovali dnes padajú na rozlez.

Oblasť Finale leží pri mori a lezenie sa dá spojiť s dovolenkou, kúpaním v mori, konzumáciou morských príšer… aj keď cenovo trošku drahžšie.

Foto
https://picasaweb.google.com/116452897868268309289/FotkyWeb02/