...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 4 Hostí.
Archív článkov

Archive for Máj, 2013

Bouldrove preteky Prešov

Kým hlavná úderná skupina nášho klubu bojovala na Turňách, skupina B sa rozhodla podporiť lokálny bouldrový pretek. Z počiatočného zámeru zúčastniť sa sa nakoniec vďaka poctivej zimnej príprave vykľul parádny úspech : Matúš Komár  vybojoval 3. miesto a Lukáš Mádzik vynikajúce miestami až neuveriteľné 1. miesto, obaja v kategórii Hobby. Mne sa darilo tiež nečakane dobre : 7 z 8 bouldov Top, v 8. iba zóna :(  a to aj napriek, alebo práve kvôli špecifickej príprave v predvečer pretekov :D.

K pretekom stručne : kvalifikačné bouldre príjemne prekvapili, finálové prekvapili tiež – trochu inak :D. Dobré popolezenie a inšpiratívne výkony (čo sa lezenia aj odhodlania týka) borcov vo finále = parádna podívaná.
Išli sme bez väčších očakávaní, no vykľul sa z toho parádny úspech a podarená akcia. Organizátorom ďakujeme.

25. mája 2013 – Turniská

Valentína, Ivka, Julka, Rosto, Mateo a ja.

Aj keď deň začal daždivo, nás to neodradilo (týmto pozdravujem bouldristov a cyklistov z nášho klubu).

Naliezli sme do IX- od Erika Rabatína odkial nás vyhnal dážď. Útek do klenby a Kentus za VIII. S príchodom slniečka došiel Rosťo a nabudený buchol Tortily VIII-. Mateo tréningovo oceľové IX- a ja som si skúsil variant ktorý začína Vzdušnou hranou križuje cez Oceľové a končí v Tortilách. Napriek nepriaznivému počasiu sme si skvele zaliezli a utužili posledné zvyšky klubového lezeckého kolektívu. Dúfam, že sa naše rady rozrastú. Skalám zdar.

Bonjour France

Kľúčová dierka.

Pozrieť celý príspevok »