...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 6 Hostí.
Archív článkov

Archive for August, 2016

Bonjour Chamonix alebo púť do Mekky.

Už minulý rok som koketoval s myšlienkou navštíviť toto kúzelné miesto no povinnosti dostali prednosť. Pozrieť celý príspevok »

Rýchlovečka na Volovke

Boli časy, keď sme si pod Volovku vodili na bivaky frajerky.  To boli časy… Keď sa však z frajerky spod Volovky stane manželka a k tomu Vám porodí dvoch krásnych synov už na tie bivaky nejako neostáva čas a človek je rád aj za jednodňovú rýchlovečku hoc „len“ s kamarátmi. Pozrieť celý príspevok »

Lomnický štít – Bronzový pilier 28.8.2016

Nastúpili sme o 7:00, pod pilier sme liezli súčasne. Líniu sme trafili a obtiažnosť v kľúčovej dĺžke sedela 7-. Cesta asi ako všetky v J Lomničáku je neolezená, orientačne náročná napriek tomu že ide o pilier, ale najhoršie boli machy v rajbasoch. S Ľubom som liezol prvý krát a tešil som sa na to, lebo viem že je horal ako vyšitý na dlhé cesty. Väčšinu dĺžok ťahal a pripravil mi „nádherný traverz v kľúčovej dĺžke, s vybíjaním skôb. Na Lomničáku sme boli o 17:00 s OS prelezom. Večer prišiel Marcel a v pondelok išli s Ľubom do čistej žuly Hokejky čo už je ďalší príbeh clubový.

Hore zdar a svetu mier

Dolomity august 2016

Prvý augustový týždeň sme si s Julkou užili krásu Dolomitov. Počasie nám veľmi nevyšlo, niečo sme poturistikovali, aj niečo preliezli.
R&J

Nové klubové tričká

Súťaž o najlepší nový návrh na klubové tričko má víťaza. Z množstva návrhov, ktoré sa nám prihlásili sme vybrali najlepší. Jeho autorom je Júlia Madziková. Týmto jej k víťazstvu srdečne gratulujeme.

Ak máte záujem o tričko, tak si ho treba predobjednať e-mailom na adrese tricko@cappo.sk alebo u Tonky v klube. Nezabudnite napísať veľkosť trička. Predbežné cena trička je 10 EUR.

Tričká sa budú robiť niekedy na jeseň, keď sa nazbiera dostatočný počet záujemcov. Navyše sa nebude robiť veľa, takže ak si neobjednáte dopredu tak je veľká pravdepodobnosť, že sa vám nezvýši.