...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 2 Hostí.
Archív článkov

Archive for August, 2023

Report z brigády na Branisku

V sobotu 19.8.2023 sa konala brigáda v novej lezeckej oblasti na Branisku – Biela skala. Zúčastnilo sa 8 členov klubu a urobilo sa kopec roboty.

Upravili sme nástupný terén v strednej časti skaly, kde vznikla pohodlná plošina. Začali sme tiež čistiť pravú časť skaly od napadanej hliny a náletových drevín, aby tam mohli vzniknúť nové cesty.

Kto ešte vládal po brigáde, ten si ešte vyskúšal nové cesty a cestou domov sme si dali ešte fajnovú zmrzku vo Fričovciach.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za dobrú robotu a tešíme sa na ďalšiu brigádu / lezenie na Bielej skale.

Letné ženské a detské SaunoBouldrové preteky

Milí a vážení členovia, priatelia a nepriatelia klubu!

Srdečne Vás pozývame na 0. (nultý) ročník Letných ženských a detských SaunoBouldrových pretekov v našom klube, ktoré sa budú konať v utorok 29.8.2023 od 14:00. Registrácia účastníčok začne hodinu pred štartom – 13:00.

Hodnotiť sa bude okrem športového výkonu aj plavky a plážové vybavenie (plavky, plavecké okuliare, lehátka, slnečníky, …).

Štartovné pre ženy od 15 rokov – 4 EURO, deti do 14 rokov 2 EURO.

Pripravené bude malé občerstvenie pre účastníčky a zaujímavé ceny.

Srdečne vítaní sú aj diváci, pre ktorých sa priebeh pretekov bude premietať na plátne v spoločenských priestoroch klubu.

S pozdravom,

Organizačný výbor pretekov.

Brigáda na Branisku

V sobotu 19.8.2023 bude brigáda v novej lezeckej oblasti – Biela skala na Branisku.

Všetci, ktorí majú záujem a zdravé ruky sú vítaní. Prineste si nejaké náradie na upravu terénu pod skalami – železné hrable, krompáče, motyky, prípadne na očistenie skaly – kefy, metličky a podobne.

Organizačné podrobnosti dohodneme vo štvrtok v klube.