...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 5 Hostí.
Archív článkov

Archive for December, 2015

Decembrové Tatry

Parádne inverzné počasie na horách nás s Ľubom počas sychravých dní v meste vyhnali do hôr rozliezť sa pred zimnou sezónnou.
Pozrieť celý príspevok »

Fotky od Mikuláša

20151205_165452 Trocha neskoro ale predsa, pridávam fotky od Mikuláša.

Chcel by som poďakovať nielen jemu ale aj jeho anielovi a čertovi za to, že potešili srdcia našich detí. Niektoré srdcia síce boli asi až v plienkach, ale veď to nevadí.

Hlavne že je sranda a deti rastú.

Pozrieť celý príspevok »

VIANOČNÉ SVIATKY 2015,

club bude počas sviatkov zatvorený od 23.12.2015 do 3.1.2016. Predseda.

VIANOČNÝ VEČIEROK 2015.

Blíži sa koniec roka a sním prichádza čas vianočnočného šialenstva a nepokoja, preto vyzývam fšetkých členov a priateľov klubu aby zahodili kelne, dláta, klávesnice, atď. a prišli f piatok 18.12.2015 do klubu o 18:00 hod, do našej “oázy športu, pokoja a priateľstva” na tradičnú predvianočnú kapustnicu. Predseda klubu.

Slavkovské zuby – Pontónový kút 6.12.2015

Podmienky na zimné lezenie ešte nie sú ideálne. Potrebuje to poriadne zamraziť, no aj tak sme si to užili, rukavica bola hodená. (vďaka neznámym ľadolezcom aj nájdená, Julka sa veľmi potešila.)
Veverkáč leziteľný, ale radšej sme ho obišli, všetko má svoj čas. Celý deň bolo okolo 0°C, na slnku musel byť poriadny výpek. Prvú dĺžku sme liezli Chlapcom z Pumori, druhú som traverzol vľavo s pomenej možnosťami istenia. Kút je dobre odistiteľný frendami, dobré chyty aj stupy v kombinácii s cepínmi, s technikou i silou nám pripravil veľmi pekný a vydarený mikulášsky deň.

R&J