...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 2 Hostí.
Archív článkov

Archive for November, 2010

Ostrva 14.11.2010

The Partizanen Troška s oneskorením pridávam článok.
S Haľkim sme definitívne dokončili cestu Správny čas, bolo potrebné doplniť nejake nity v poslednej 5 dĺžke. Pozrieť celý príspevok »

Festival Hory a mesto Prešov 2010

A je to tu opäť. Občianske združenie Skalná hrana organizuje 4. ročník regionálneho festivalu horských filmov a dobrodružstva Hory a mesto Prešov 2010. Festival bude prehliadkou toho najlepšieho, čo bolo ponúknuté návštevníkom známeho bratislavského festivalu Hory a mesto 2010.

Festival sa uskutoční v piatok a v sobotu 19. a 20. novembra 2010. Každý deň od 17,00 hod. budú premietané v kine Scala v Prešove filmy s outdoorovou a dobrodružnou tematikou. Nebudú chýbať filmy z oblasti extrémneho skalného lezenia, vysokohorského lezenia, paraglidingu, bycilkovania či vodáctva.

Stranka festivalu

Vyhodnotenie horolezeckej sezóny 2010

Vážení lezci a horolezci blíži sa záver roku a čas bilancie horolezeckej sezóny 2010. Týmto žiadam členov klubu aby svoje zdokumentované lezecké zážitky a výkony za tuto sezónu odovzdali v papierovej forme športovému referentovi. Formulár na zapisovanie výstupov si môžete stiahnuť tu , alebo v sekcii  NA STIAHNUTIE. Vypísane formuláre môžete odovzdávať od 1.decembra.

Jozef Štec na Memoriáli Jozefa Psotku.

            Pred dvadsiatimi šiestimi rokmi sa uskutočnila jedna z ďalších československých expedícií do Himalájí.

  Pozrieť celý príspevok »

Športový nezmar Jozef Štec si dal darček k narodeninám

Veľkolepý ako vždy. Napriek tomu inakší než v uplynulých 86. ročníkoch. Ešte nikdy doteraz sa v dejinách druhého najstaršieho maratónskeho behu na svete nestalo, aby prví traja vytrvalci prekonali v cieli už aj tak vynikajúci rekord. Košický maratón sa tak drží medzi najznámejšími na celej planéte nielen vďaka svojmu veku, ale aj perfektným výkonom najrýchlejších bežcov. Keňan Gilbert K. Chepkwony zvíťazil časom 2:08:33, traťový rekord zlepšil o 1:33 min.
Pozrieť celý príspevok »