...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 3 Hostí.
Archív článkov

Author Archive

Presun dokončený!

Bol to síce ťažký “pôrod”, ale podaril sa. Stránka bola presunutá na hosting Condornetu. Všetky otázky a postrehy smerujte na Trénera.

- problém č.1: nie je možné vytvárať nové galérie – pracuje sa na tom

Zmena Webhostingu !

V dňoch 28-29.8.2010 (víkend), bude prebiehať zmena webhostingu z testovacieho na hosting condornetu, s tohto dôvodu bude stránka www.cappo.sk nedostupná.

za pochopenie ďakujeme.


Pozvánka na zimné sústredenia vo Vysokých tatrách

Počas zimnej sezóny 2009/2010 horolezecký klub CAP organizuje zimné sústredenia na vysokohorských chatách vo Vysokých tatrách. Pozývame všetkých členov i nečlenov, ktorí majú radi zimnú tatranskú prírodu.

Okrem skalného lezenia, lezenia ľadov, skialpinizmu, turistiky a kultúrnej zábavy bude súčasťou sústredenia na Chate pri Zelenom plese aj zimný lavínový kurz. Chaty sú už objednané, no počet miest je obmedzený. Preto ak má niekto vážny záujem, platí pravidlo kto skôr príde ten skôr žere. V prípade záujmu sa 1-2 miesta vždy nájdu. Nahlásiť sa môžete v klube na nástenke alebo priamo u Paľa Ivaneckého na čísle 0908378281.

Horám zdar!

Pozrieť celý príspevok »

Pozvánka na zimné akcie 2009

fussekla nám odoslal(a) nasledujúci článok:
Horolezecký klub C.A.P Prešov organizuje počas zimy 2009 horolezecké a skialpinistické akcie vo Vysokých tatrách pre horolezcov, skialpinistov a milovníkov zimnej prírody. Každý kto má rad sneh, ľad a zimnú tatranskú prírodu sa može pridať a bude vítaný!
Nahlásiť sa môže buď priamo v klube CAP na Levočskej ulici (na nástenke pri krbe) alebo priamo na čísle 0908378281 u Paľa Ivaneckého.Zoznam akcií:

  1. Zbojnícka chata: 16.1. – 18.1.2009
  2. Chata pri Zelenom plese (Brnčalka) – Zimné sústredenie: 11.2. – 15.2.2009
  3. Chata v Bielovodskej doline: 6.3. – 8.3.2009

Keďže chceme chaty objednať už teraz bolo by dobré aby sa záujemcovia prihlásili do konca kalendárneho roka 2008 z dôvodu zaplatenia zálohy na chate. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na stretnutie v horách.
Horám zdar
Paľo Ivanecky

Zádielska dolina

Anonym nám odoslal(a) nasledujúci článok:
Zádielská dolina patrí k skvostom slovenského lezenia. Jeden pekný vikend sme sa rozhodli tieto pekné skvosty slovenského lezenia navštíviť :o)))
Zbalili sme si vsetký potrebné veci na lezenie a vybrali sme sa na dlhú cestu do Zádielskej doliny. Ak by vam názov Zádielska dolina nič nevravel, tak dovolte mi, aby som Vám  trošku sprístupnila tú to krásnu lezeckú oblasť:
Štátna prírodná rezervácia Zádielska dolina sa nachádza na rozhraní Košického a Rožnavského okresu. Dĺžka doliny je skoro 3 kilometre, hĺbka kaňonu je takmer 400 m a šírka dna je 10 metrov.
Lezenie v tejto doline je veľmi zaujímave a myslím si, že každý lezec by si tam mal niečo odliezť. A keďže sme poriadny  horolezecký  klub v Prešove, prijali sme výzvu na preliezanie trámov a až na jedného slabšieho člena sa to každému podarilo. :o)))
Skuste uhádnuť kto to asi bol :o)) S pozdravom Monika