...

Loading

WP Shoutbox

Letné sústredenie na Popradskom Plese

V dňoch 6. až 9. októbra 2016 sa uskutoční letné lezecké sústredenie na chate pri Popradskom plese. Objednaná je osem lôžková izba.
V prípade zlého počasie sú pripravené náhradné aktivity, (prechádzka okolo plesa, večerné rozhovory, spievanie, recitovanie, meno-mesto-zviera-vec, uhádni kto som a mnoho ďalších spoločensko-terapeutických aktivít. 50% nákladov na ubytovanie hradí CLUB.
Z poverenia najvyššieho,
Rosťo.

Festival Hory a Mesto Prešov 2016

Na prelome mesiacov September – Október sa bude v kine Scala konať ďalší ročník festivalu Hory a Mesto Prešov. Viac info na festival.skalnahrana.sk

Drevená brigáda a oslava

Pre tých čo nečítajú maily.

Slávnostne pozývame všetkých vo štvrtok do klubu na drevenú brigádu spojenú s oslavou X-tých narodenín jedného nemenovaného zaslúžilého člena klubu.

Začíname o 16:00 slávnostným odpílením a rozštiepením prvého polena, pokračuje sa prácou, prácou, prácou a až bude hotovo gratuláciami, pohostením a všeobecnou zábavou až do neskorých nočných hodín.

Všetky pracovné pomôcky ako napríklad cirkulárka, sekera, poháriky, krígle, taniere, rukavice, perlík a gitara vám budú k dispozícii. Prineste si prosím pracovno-spoločenský odev a dobrú náladu.

V mene nemenovaného oslávenca a výboru klubu, Váš (Chúliin) podpredseda Chemik.

Hokejka

28.8.2016 sme s Lubošom po noci v bivaku v nemenovanom sedle oslávili jeho meniny kvalitným Jackom Danielsom v 50ml balení (pre sprostých jedno poldeci).

Ráno sme utekali na nástup pod “Hokejku”, vyliezli za necelé 5 hoďky.

Na vrchole tyčinka a zostup klasikou. Potiaľ je fšetko OK.

Ale naše spoločné výstupy s Lubošom sú vždy poznačené búrkou.

Ani tento raz nás neminul náš lezecký folklór, oblievačka, krúpy, blesky nám znova olizovali päty…

Kua no ta neidz do tych Tatroch, kedz je tam tak veselo! Pozrieť celý príspevok »

Bonjour Chamonix alebo púť do Mekky.

Už minulý rok som koketoval s myšlienkou navštíviť toto kúzelné miesto no povinnosti dostali prednosť. Pozrieť celý príspevok »

Rýchlovečka na Volovke

Boli časy, keď sme si pod Volovku vodili na bivaky frajerky.  To boli časy… Keď sa však z frajerky spod Volovky stane manželka a k tomu Vám porodí dvoch krásnych synov už na tie bivaky nejako neostáva čas a človek je rád aj za jednodňovú rýchlovečku hoc „len“ s kamarátmi. Pozrieť celý príspevok »