...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 2 Hostí.
Archív článkov

Ako poukázať 2(3)% z dane

Ahojte CAP-isti, priatelia aj nepriatelia klubu, občasní návštevníci a iní.

Termín podania daňového priznania už znova klope na dvere a my vás chceme znova poprosiť aby ste nenechali iba štát rozhodovať ako naloží s vašimi daňami.
Tento rok znova máte možnosť rozhodnúť vy, komu pošle štát odrobinky z peňazí ktoré musíte odviesť. Všetky dôležité informácie o tom ako nám poukázať 2(3)% z dane nájdete aj tu:

http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

Tlačivo: Vyhlasenie2024 vzor

Pozrieť celý príspevok »

Report z detských pretekov v Steam factory

V sobotu 6.4. sa konali detské bouldrové preteky v kategórii C na košickej stene Steam factory. Z nášho klubu sa na týchto pretekoch zúčastnilo 6 detí: Amy Haľková, Maša Madziková, Jakub Novotný, Ľudmila Madziková, Eliška Petrušková a Tomáš Novotný. Účasť bola prekvapivo veľká, spolu vo všetkých kategóriách súťažilo 70 detí.

Pre väčšinu z našich detí to boli ich prvé preteky, ale napriek tomu sme získali cenné trofeje. Jakub Novotný sa umiestnil na 2. mieste v kategórii U12 muži, Maša Madziková získala 2. miesto v kategórii U12 ženy a Tomáš Novotný obsadil 2. miesto v kategórii U8 muži.

Blahoželáme všetkým zúčastneným pretekárom, nielen k zisku trofejí, ale hlavne k získaným skúsenostiam, ktoré dúfam využijú na ďalších pretekoch.

Všetkým sa nám tam páčilo a zažili sme veľa srandy a aj trochu plaču, Ale to k tomu patrí a už sa tešíme, kedy si budeme môcť pozabávať na ďalších pretekoch.

Pozrieť celý príspevok »

Posledné premietanie 21.3.2024: Stano Filkor – Grónsko 2023

Pozývame Vás na posledné premietanie v tomto roku, ktoré sa uskutoční netradične vo štvrtok 21.3.2024 o 19:00.

Navštívi nás a porozpráva Stano Filkor o svojich dobrodružstvách a hlavne o lezení v Grónskych stenách.

Kinoutorok 5.3.2024: VHT sekcia Tatranu – spomienkové premietanie rôznych akcií

Pozývame Vás 5.3.2024 o 19:00 na posledný kinoutorok v našom klube tohto roku.

Návštevou nás poctia členovia VHT sekcie turistického klubu Tatran Prešov a premietnu nám svoje spomienky na rôzne akcie ako lyžiarske prechody Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, zimný Rozsutec, bicyklami na Krížnu, prípadne VHT výstupy vo Vysokých Tatrách.

Kinoutorok 20.2.2024: Rasťo Hurtuk – ostrov Elba, rieka Tagliamento, Benátky

Nasledujúci utorok 20.2. Vás pozývame o 19:00 na ďalšie zo sérií premietaní a rozprávaní o zaujímavých zážitkoch zaujímavých ľudí.

Tentokrát nás poctí svojou návštevou vodák Rasťo Hurtuk a premietne nám svoje zážitky na ostrove Elba, na rieke Tagliamento v Taliansku a z Benátok.

Dôležitý oznam

Výročná schôdza sa zo zdravotných dôvodov presúva na 7.3.2024 !

Ďakujeme za pochopenie.