...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 3 Hostí.
Archív článkov

Budúci týždeň znova otvárame

S radosťou Vám oznamujeme, že od budúceho týždňa bude klub znova otvorený v režime OP a za dodržiavania aktuálnych protipandemických opatrení.
S pozdravom,
Váš výbor.

Klub bude do odvolania zatvorený

Musíme vám oznámiť, že klub je od štvrtka 26.11.2021 až do odvolania zatvorený.

Tradičný klubový Mikuláš sa tohto roku bohužiaľ neuskutoční.

Dúfame, že to nebude trvať dlho a čoskoro sa znova uvidíme.

S ľútosťou,

Výbor C.A.P.

Nákup strešnej krytiny na rekonštrukciu strechy

Ako už mnohí viete, jedným z našich najhorúcejších problémov je stará azbestová strecha na našom klube. Odhliadnuc od toho, že azbestové materiály sú zdraviu škodlivé, naša strecha má už svoje roky a začína sa to aj prejavovať. Na niektorých miestach je popraskaná a je len otázkou času kedy začne zatekať. Preto sme sa rozhodli, že je načase s tým niečo robiť a nečakať kým nám tento problém padne na hlavu. Ak by strecha začala zatekať, znamenalo by to určite niekoľko násobne väčšiu investíciu do opravy krovu, zateplenia a bouldrovky ktorá sa nachádza priamo pod strechou.

V rámci projektu “Rekonštrukcia strechy horolezeckého klubu”, ktorý bol podporený z rozpočtu PSK sumou 1000 EUR, sa nám podarilo nakúpiť plechy na zakrytie strechy. Tie budú zatiaľ uložené na dvore klubu. V budúcom roku plánujeme zlikvidovať starú azbestovú krytinu a nahradiť ju novou plechovou.

Chcel by som poďakovať nášmu členovi Igorovi Puhallovi a poslancovi PSK za Prešov Ing. Stanislavovi Kahancovi za ich pomoc pri získavaní tejto podpory od PSK.

Projekt: Rekonštrukcia strechy horolezeckého klubu (1049/2021/OPR)
Projekt podporený z rozpočtu PSK

Pozrieť celý príspevok »

Posledný zlaňák 22.-24.10.2021

Vážení lezci, lezkyne, lezčata a i vy nelezci.

Letná lezecká sezóna nie a nie skončiť. Niežeby nám to nejako veľmi vadilo, ale patrilo by sa už začať brúsiť mačky a cepíny a voskovať sklznice.
Tento rok sa pokúsime to leto ukončiť cez víkend 22.-24.10. na našich domovských Zamutovských skalách.
Vítaní ste samozrejme všetci, aj zopár nelezcov čo vedia variť a hrať na niečom. Prineste si hlavne dobrú náladu, nejaké tie hudobné nástroje (lyžičky, deravé harčky a pod.), spacáky, a ak chcete liezť tak samozrejme lezecký vercajk.
Bližšie info vo štvrtok v klube, mailom na vybor@cappo.sk, telefónom, poštovým holubom, dymovými signálmi a podobne.

Váš ústredný výbor C.A.P.

Zopár spomeinok na dlhé zimné večery:
2017 – Zamutov: http://www.cappo.sk/cp/?p=7028
2011 – Turniská: http://www.cappo.sk/cp/?p=3259&album=155&gallery=175
2007 – Zamutov: http://www.cappo.sk/cp/?p=103
2006 – Abry: http://www.cappo.sk/cp/?p=71

Naše najmladšie pretekárky

2021-09-04-15-01-28 V sobotu 4. septembra 2021 sme sa dve z našich najmladších členiek klubu Maša a Ľudka Madzikové po prvý krát zúčastnili na lezeckých pretekoch. Konali sa v Lanovom centre v Prešove a boli to rovno majstrovstvá Slovenska detí kategórií U10, U12, U14 v športovom lezení v disciplíne bouldering.

Liezlo sa 8 bouldrov a pretekári mali na to 2 hodiny. Naše dievčatá bojovali ako dračice a podľa vyjadrenia hlavnej rozhodkyne keby sa dávali ceny za bojovnosť tak určite vyhrajú. Nakonec sa umiestnili na 4. mieste Maša a na 5. mieste Ľudka. Vo výsledkoch ich poradie nejako počítač pomiešal, ale to nevadí, dievčatá boli spokojné. Bol to ich prvý pretek, tak uvidíme ako bude ich pretekárska kariéra pokračovať v budúcnosti :)

Pozrite si zopár fotiek a videí z pretekov:
Pozrieť celý príspevok »

Výročná schôdza vo štvrtok 17.6.2021

Zdravím všetkých členov a priateľov klubu a srdečne vás konečne všetkých pozývam na výročnú schôdzu vo štvrtok dňa 17.6.2021 o 19:00 do nášho klubu.
Tohtoročná výročka síce nebude volebná, ale keďže sme mali dlhú pauzu v stretávaní, tak sa tešíme na hojnú účasť minimálne 99,9% členskej základne.
Prídte si vypočuť čo všetko sa stalo za rok 2020, čo plánujeme na rok 2021, môžete prísť povedať čo sa vám páči/nepáči na klube, navrhnúť čo by sa mohlo v klube zmeniť a vylepšiť, no a samozrejme posedieť si a pokecať s kamarátmi pri výbornom pivku.
Tešíme sa na vás,
Váš UV C.A.P.