...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 2 Hostí.
Archív článkov

Ako poukázať 2(3)% z dane

Ahojte CAP-isti, priatelia aj nepriatelia klubu, občasní návštevníci a iní.

Termín podania daňového priznania už znova klope na dvere a my vás chceme znova poprosiť aby ste nenechali iba štát rozhodovať ako naloží s vašimi daňami.
Tento rok znova máte možnosť rozhodnúť vy, komu pošle štát odrobinky z peňazí ktoré musíte odviesť. Všetky dôležité informácie o tom ako nám poukázať 2(3)% z dane nájdete aj tu:

http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

Tlačivo: Vyhlasenie2023 vzor

Pozrieť celý príspevok »

SZ stena Tupej znova nesklamala

Po sedemnástich rokoch nás táto 500 metrová SZ stena znova nesklamala.

Výber tentokrát padol na Maczkove rebro, jedno z viacerých nekonečných rebier na Tupej.

Bola z toho makačka na celý deň a po desiatich dlžkach ma poriadne cesta vyťahala za ruky.

Kinoutorok 14.2.2023 – Stano Pavelek: Skialpová sezóna 2022

Ďalšie premietanie sa bude niesť v znamení snehu a dvoch dosiek, ktoré pre niektorých znamenajú svet. Privítame u nás hosťa z vlastných radov – Stana Paveleka, ktorý nám porozpráva o svojej minuloročnej skialpinistickej sezóne. Podľa zákulisných informácií bola veľmi úspešná, takže sa máte na čo tešiť.

Kinoutorok 7.2.2023 – Babské horolezecké zrazy RHM, Česko a Slovensko

Nasledujúci utorok 7.2. Vás pozývame o 19:00 na ďalšie zo sérií premietaní a rozprávaní o zaujímavých zážitkoch a zaujímavých ľuďoch.

Privítame medzi nami tentokrát hosťky z našich vlastných radov – Julku Madzikovú a Moniku Majákovú. Pripravili si pre nás rozprávanie o zážitkoch zo ženských horolezeckých zrazov vo Francúzsku (RHM – Rendez vous Hautes Montagnes) a Česko – Slovenských zrazoch na Slovensku a v Česku.

Takže baby príďte si po inšpiráciu.

Kinoutorok 31.1.2023 – Rasťo Hurtuk, morský kajak Slovensko, Maďarsko, Chorvátsko, Taliansko

Nasledujúci utorok 31.1. Vás pozývame o 19:00 na ďalšie zo sérií premietaní a rozprávaní o zaujímavých zážitkoch zaujímavých ľudí.

Tentokrát nás poctí svojou návštevou vodák Rasťo Hurtuk a premietne nám svoje zážitky na morskom kajaku – Slovensko, Maďarsko, Chorvátsko a Taliansko.

Výročná schôdza vo štvrtok 2.2.2023

Ahojte,

zdravím všetkých členov a priateľov klubu a srdečne Vás všetkých pozývam na výročnú schôdzu vo štvrtok dňa 2.2.2023 o 19:00 do nášho klubu.
Tohtoročná výročka síce nebude volebná, ale aj tak sa tešíme na hojnú účasť minimálne 99,9% členskej základne.
Prídte si vypočuť čo všetko sa stalo v roku 2022, čo plánujeme na rok 2023, môžete prísť povedať čo sa vám páči/nepáči na klube, navrhnúť čo by sa mohlo v klube zmeniť a vylepšiť, no a samozrejme posedieť si a pokecať s kamarátmi pri výbornom pivku.

Tešíme sa na vás,
Váš UV C.A.P.