...

Loading

WP Shoutbox

Online
  • 0 Členovia
  • 2 Hostí.
Archív článkov

Kinoutorok 5.3.2024: VHT sekcia Tatranu – spomienkové premietanie rôznych akcií

Pozývame Vás 5.3.2024 o 19:00 na posledný kinoutorok v našom klube tohto roku.

Návštevou nás poctia členovia VHT sekcie turistického klubu Tatran Prešov a premietnu nám svoje spomienky na rôzne akcie ako lyžiarske prechody Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, zimný Rozsutec, bicyklami na Krížnu, prípadne VHT výstupy vo Vysokých Tatrách.

Kinoutorok 20.2.2024: Rasťo Hurtuk – ostrov Elba, rieka Tagliamento, Benátky

Nasledujúci utorok 20.2. Vás pozývame o 19:00 na ďalšie zo sérií premietaní a rozprávaní o zaujímavých zážitkoch zaujímavých ľudí.

Tentokrát nás poctí svojou návštevou vodák Rasťo Hurtuk a premietne nám svoje zážitky na ostrove Elba, na rieke Tagliamento v Taliansku a z Benátok.

Dôležitý oznam

Výročná schôdza sa zo zdravotných dôvodov presúva na 7.3.2024 !

Ďakujeme za pochopenie.

Výročná schôdza vo štvrtok 7.3.2024


Ahojte,

zdravím členov a priateľov klubu a srdečne Vás všetkých pozývam na výročnú schôdzu vo štvrtok dňa 7.3.2024 o 19:00 do nášho klubu. Príďte si vypočuť ako sa nám v minulom roku darilo a čo plánujeme do budúcna.
Tohtoročná výročka bude volebná, takže sa všetci tešíme na hojnú účasť minimálne 99,9% členskej základne.
Máme pre Vás pripravený kultúrny program v podobe talk-show v ktorej sa Vám predstavia a zabávať Vás budú piati členovia zoskupenia Výborný Výbor.
Zároveň chcem poprosiť všetkých aktívnych lezcov, skialpinistov a iných športovcov aby ste svoje minuloročné športové výkony a účasti na súťažiach s prípadným umiestnením poslali mailom na adresu výbor@cappo.sk najneskôr do 5.3. (ideálne čím skôr).

Kinoutorok: Fajsi – Patagónia

Pozývame Vás všetkých na ďalšie premietanie, ktoré sa uskutoční 6. februára o 19:00.
Tento krát si môžte prísť pozrieť a vypočuť skúseného cestovateľa a nášho dlhoročného sympatizanta a premietača – Fajsiho.

Príde sa s vami podeliť o svoje minuloročné zážitky z Patagónie.

Premietanie: RHM – Summer Briancon a cesta Slezskem

Tento krát už bude kino-utorok naozaj v utorok 30. januára o 19:00.
Prídu nám premietnuť dve členky našeho klubu, Monika Majáková a Julka Madziková, svoje minuloročné zážitky z letného medzinárodného ženského zrazu vo francúzskom Briancon (RHM) a potulky Slezskem.