...

Loading

WP Shoutbox

Nové klubové tričká

Súťaž o najlepší nový návrh na klubové tričko má víťaza. Z množstva návrhov, ktoré sa nám prihlásili sme vybrali najlepší. Jeho autorom je Júlia Madziková. Týmto jej k víťazstvu srdečne gratulujeme.

Ak máte záujem o tričko, tak si ho treba predobjednať e-mailom na adrese tricko@cappo.sk alebo u Tonky v klube. Nezabudnite napísať veľkosť trička. Predbežné cena trička je 10 EUR.

Tričká sa budú robiť niekedy na jeseň, keď sa nazbiera dostatočný počet záujemcov. Navyše sa nebude robiť veľa, takže ak si neobjednáte dopredu tak je veľká pravdepodobnosť, že sa vám nezvýši.

Letné sústredenie na Popradskom Plese

V dňoch 6. až 9. októbra 2016 sa uskutoční letné lezecké sústredenie na chate pri Popradskom plese. Objednaná je osem lôžková izba.
V prípade zlého počasie sú pripravené náhradné aktivity, (prechádzka okolo plesa, večerné rozhovory, spievanie, recitovanie, meno-mesto-zviera-vec, uhádni kto som a mnoho ďalších spoločensko-terapeutických aktivít.
Z poverenia najvyššieho,
Rosťo.


Klubové prázdniny a zmena otváracích hodín

Dáva sa na známosť, že od 6. do 14.8. vyhlasujeme klubové prázdniny.
To znamená, že Tonka klub zavrie v piatok 5.8. a otvorí ho až v pondelok 15.8.
Ak by sa niekto súrne potreboval dostať do klubu, nech sa ohlási u nášho najväčšieho horolezca a zároveň predsedu Marcela.

Zároveň sa dáva na známosť, že počnúc augustom sa menia otváracie hodiny v nedeľu a to tak, že v nedele bude zavreté. Až do odvolania.

Veža pod Skokom 4.7.2016 Prostriedkom veže

Po sobotňajšom zádielskom výpeku na Homoli a Oltári sme sa boli schladiť v Mlynickej doline. V Zádieli sme dosť dlho neboli, chlapi tam odviedli veľa roboty pri preisťovaní. Chcem povzbudiť všetkých lezcov aby túto oblasť navštívili aj s novým sprievodcom http://www.rozlomity.sk/. Na slovenské pomery je to ozaj jedinečná oblasť.

V Mlynici sme si vybrali cestu prostriedkom veže. Poslednú dĺžku som zvolil ľavou špárou (Tatarka), pravá bola mokrá s bujnou vegetáciou. Dnes pôjdeme osláviť slovanský sviatok do Zamutova na Jasenovský hrebeň.

Hore zdar a svetu mier.
RaJ

Opekačka

Ako je už zvykom pred dovolenkami 24.6. v piatok o 18:30 pozývame všetkých capistov na opekačku v clube.
Chlieb klobásu a slaninu kúpime.
Okrem iného vyhodnotíme aj tohoročný kurz skalného lezenia atď.
V mene Predsedu
Rosťo.

José v akcii

José Keď sa bude niekto vyhovárať na starobu, ukážte mu toto video. 62-ročný José Pranašty de la Závažná Poruba na Dreveníku v ceste “Nočná Mora” VII.